Tento web pro svou činnost využívá souborů Cookies Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.
Tento web pro svou činnost využívá souborů Cookies Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.
CALL US
+420 773 621 649
E-MAIL
sgasos@akademie-huspol.cz
LOCATION
Osvobození 699, Kunovice

O nás

Historie naší školy

Střední škola zahájila svou činnost již v roce 1991 na základě rozhodnutí vydaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy jako čtvrtá soukromá střední odborná škola v Československu. V roce 2007 rozšířila svou činnost o gymnázium a v roce 2008 zahájila svou činnost jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky...

 

Naše škola ve svých počátcích působila na Staré škole na kunovickém náměstí.

 

Vedení školy

Vizí střední školy je v dlouhodobém horizontu poskytovat vzdělání na adekvátní úrovni státních a soukromých středních škol, zařadit se jako platný a plnohodnotný člen do českého středoškolského systému sítě středních škol, s důrazem na vyváženost spolupráce a soutěživosti, a to jak na úrovni národní, tak mezinárodní.

Posláním střední školy není pouze zajišťování a uskutečňování vzdělávacích programů zaměřených na přípravu středoškolsky vzdělaných odborníků, ale také širší společenské poslání, koncentrovat, podporovat a rozvíjet regionální vzdělanostní, osvětovou a profesní spolupráci mezi různými aktéry občanské společnosti napříč věkovými, sociálními a etnickými skupinami.