Tento web pro svou činnost využívá souborů Cookies Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.
Tento web pro svou činnost využívá souborů Cookies Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.
CALL US
+420 773 621 649
E-MAIL
sgasos@akademie-huspol.cz
LOCATION
Osvobození 699, Kunovice

Studijní programy

Studium přes týden

Denní studium

U nás máme vytvořené speciální podmínky pro to, aby se studentům co nejlépe studovalo. Žáci studují v malých týmech a je k nim tedy individuální přístup. To jim dává daleko větší šanci vybudovat si dostatečné znalosti tak, aby dobře uspěli u státní maturity.

I když k nám přijde žák s určitými nedostatky ze základní školy, velice rychle si handicap odstraní. Celé studium je vysoce profesně orientováno, takže žáci nachází dobrá uplatnění v podnicích a institucích. Každý absolvent z naší střední školy, pokud chce, může přejít ke studiu na vysokou školu.

Na naší střední školu mohou přejít i žáci z jiných středních škol, kterým se nepodařilo najít si obor, ve kterém by byli spokojeni. Učitelé usilují o to, aby se studentům ve škole líbilo.

Studium o víkendech

Kombinované studium

Víkendové studium je určeno pro pracující. Probíhá přibližně každou druhou sobotu a neděli. Tato forma studia je určena pro pracující, kteří mají výuční list, nebo pracující, kteří sice nedokončili studium střední školy , ale absolvovali úspěšně alespoň jeden rok studia. Všichni studenti výše uvedeného systému studují tři roky.

Studium u nás mohou zahájit ve dvouletém studiu absolventi středních škol, kteří sice již maturitu mají, ale se svým oborem nemohou najít práci. Ti absolvují pouze odborné předměty.