Žáci naší školy zažili dvoudenní dobrodružství, které jim představilo obec Kunovice a následně zavedlo na Slovácký dvůr v nedaleké Ostrožské Nové Vsi.

První den byl plný objevování. Žáci se vydali do obce Kunovice, aby poznali místní poměry a poznali místa, kde bude probíhat výuka. Vrcholem dne pak byla návštěva Leteckého muzea Kunovice, kde se ponořili do světa letadel. K vidění jsou zde nejrůznější typy letadel, od civilních až po vojenská. A byla to i inspirující příležitost pro naše žáky, jak se blíže seznámit s historií a technologií leteckého průmyslu tak úzce spjatého i s obcí Kunovice.

Druhý den se žáci pěšky přesunuli do nedaleké Ostrožské Nové Vsi, kde se konala školní soutěž v minigolfu na 18-ti jamkovém hřišti Slováckého dvora. Bylo to nejen o získání bodů, ale také o týmové spolupráci a sportovním fair play. Přátelskou atmosféru doplnilo krásné slunečné počasí.

Celá tato školní akce byla skvělým způsobem, jak posílit vztahy mezi žáky, učit se novým věcem a zároveň prozkoumávat krásy a zajímavosti v našem okolí. Věříme, že tyto zážitky zůstanou v naší paměti dlouho a budeme se těšit na další podobné akce v budoucnosti.