Informace pro pracující

 

Vážení přátelé,

pokud na sobě chcete pracovat, pokud si chcete zvýšit kvalifikaci, nabízíme mužům a ženám studium dvou velice perspektivních maturitních oborů, jejichž absolventi nikdy nebudou mít nouzi o práci:

Počítačové elektronické systémy
Komerční právo

Pracovníci IT budou vládnout spolu s právníky celé společnosti. IT pracovník prakticky ovládá celý podnik. Havárie informačního systému je pro provoz podniku fatální. Je škoda, že se do této profese hlásí málo žen, protože právě ženy mají, aniž si to uvědomují, pro IT mimořádné předpoklady. Prakticky každá žena, která u nás studium IT zahájila, v oboru mimořádně dobře uspěla. Je to určitě lukrativní vzdělání, protože pracovník a pracovnice IT může pracovat z domu a práci předávat přes internet. Může z domu programovat, tvořit WWW stránky, udržovat informační systém. Je to ideální i pro ženy na mateřské dovolené.

Stejně významné postavení budou mít pracovníci a pracovnice, které budou vládnout právními disciplínami, ekonomikou, účetnictvím a daněmi. Ekonomka v malém a středním podniku se bez znalostí práva neobejde. Naši absolventi a absolventky mohou pracovat jako jednatelé, ekonomové, vedoucí provozů a působit na dalších odpovědných místech. Zaměstnavateli ušetří značné prostředka za základní právní a ekonomické služby.

Víme, že zaměstnavatelé neradi uvolňují zaměstnance ke studiu a oni často studují bez podpory zaměstnavatele.

Studovat můžete i tak, protože u nás studujete každý druhý víkend. Absolventi učilišť, nebo ti, kteří úspěšně ukončili alespoň jeden ročník středoškolského studia, u nás studují tři roky. Pokud poctivě pracují, máme takové technologie, že jim státní maturita nečiní potíže.

Můžete očekávat velice příjemné, přátelské prostředí, takže si jsme jistí, že se do školy budete těšit.

Tři roky uběhnou jak voda. Na nic nečekejte a dejte se ihned do studia.