Kurzy

Kurzy v září 2018

Vážení přátelé,

pokud máte chuť změnit svoji dosavadní profesní dráhu, potom pro muže i ženy všech věkových kategorií nabízíme sérii kurzů, které umožní absolventům a absolventkám najít si dobře placenou práci. Máme zkušenosti s tím, jak do této profese začlenit ženy, které si dnes myslí, že práce s IT pro ně v žádném případě není. Ženy na mateřské dovolené, muži a ženy na pracovním úřadě si mohou vybudovat zcela novou, úspěšnou, dobře placenou kariéru. Mnoho našich absolventek a absolventů pracuje z domu v tzv. Home office. Nikdo z Vás se nemusí obávat, že by kurz nezvládl.

Kurzy probíhají na našem kampusu v Kunovicích u Uherského Hradiště. Pokud byste měli zájem, pomůžeme Vám najít levné a hezké ubytování.

Všem posluchačům garantujeme individuální přístup. Samozřejmě, že absolvováním kurzu rozvoj Vaší osobnosti nekončí. Naopak, budeme Vám neustále pomáhat, abyste se v nové profesi dobře uplatnili.

Pokud máte o některý kurz zájem, zašlete e-mail na adresu hashesh@edukomplex.cz

Ve svém e-mailu uveďte název kurzu o který máte zájem, své jméno, příjmení, tituly, kontakt – tel. č. a e-mail.

Jakmile se sejde alespoň 5 zájemců, všechny zájemce budeme kontaktovat a stanovíme takový termín konání kurzu, aby vyhovoval všem uchazečům.

Kurzy budou probíhat v Kunovicích u Uherského Hradiště.